Beylikdüzü Kalorifer Tesisatçı

Beylikdüzü Kalorifer Tesisatçı

Kategori: KALORİFER TESİSATI | 0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, 5,00 puan)
Loading...

Beylikdüzü Kalorifer Tesisatçı taleplerini karşılamak üzere, Beylikdüzü ve çevresinde:  Tesisat, tadilat, tamirat alanında hizmet vermekteyiz. Sıfırdan kalorifer tesisatı, kalorifer tesisatı arızaları, peteklerin ısınmaması, peteklerin hava yapması, kombiye en uzak peteğin ısınmaması, gibi sorun ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Kalorifer Tesisatçı 

İletişim Formu – Telefon: 0212 855 27 40 – 0538 725 8368 – E-posta

Sıva Üstü Kalorifer Tesisatı

İnşaat halinde iken kalorifer tesisatı çekilmemiş ortamlara, duvardan(süpürgelik üstünden) tesisat döşenir. Sıva üstü tesisat uygulanırken  

Sıva Altı Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisatının ısı tasarruflu  olması ve dekoratif görünmesi tercih edilirse,  mobil tesisat, kompozit boru tesisatı veya yerden ısıtma tesisatı uygulaması yapıyoruz. Tesisat uygulaması için kırılan ve eşilen zemin ve duvarın tadilatını da yapıyoruz.

Mobil Tesisat

Mobil tesisatta her peteğe ayrı hat çekildiği için sınma tasarruflu bir sistemdir. İnşaat halinde olmayan, yerleşik ev ve iş yerlerine de uygulanabilir ancak tadilat gerektirir. Uygulama yaptıktan sonra kırılan zeminlerin onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Mobil Tesisatın Avantajları

1. Bütün petekler için ayrı, giriş – dönüş tesisatı çekildiği için tesisat dolaşımı hızlı olur.

2. Dekoratiftir, görüntü kirliliği yapmaz, evin dekorunu bozmaz.

3. Dönüşlerde dirsek kullanılmadığı için tıkanma yapmaz, tesisat dolaşımı rahat olur.

4. Pex boru hasar gördüğü zaman, kılıf kanal görevi gördüğü için zemin kırılmadan pex boru kılıftan çıkarılarak değiştirilebilir.

Petek Montajı

Ev veya iş yeriniz için dekoratif veya standart radyatörlerden uygun olanı belirliyoruz ve radyatör bağlantı standardına göre uygulamasını yapıyoruz.

Isı Verimi İçin Uygun Malzeme Seçimi

Termostatik Vana

Tesmostat ve vana gövdesi olmak üzere iki parçadan oluşan, radyatörün sıcak su girişine takılan, oda ısısına göre sıcak su girişini otomatik olarak kapatıp açan vanadır. Yere paralel olarak takılır.Termostatik vana kullanımı ve derecelendirmesi vana markasına göre değişir.

Kompozit Boru

Dışı pprc malzeme ile kaplı, ortasında cam elyaf olan ısı yalıtımlı borudur.

Oksijen Bariyerli Pex Boru

Boru üzerindeki özel katman sayesinde boru içine oksijen akışı engellenir, kalorifer tesisatı içindeki suda bakteri ve mikropları barındırmaz. Bu sayede tesisat aksamında paslanma olmaz.

Servis Bölgelerimiz

Beylikdüzü, Beykent, Gürpınar, Yakuplu, Adnan Kahveci mahallesi, Barış mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Dereağzı mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, Büyükçekmece, İstanbul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir