korniş, jaluzi, stor perde montajı

Beylikdüzü Korniş, Jaluzi, Stor Perde Montajı

Kategori: KORNİŞ MONTAJI | 0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, 4,67 puan)
Yükleniyor...

Beylikdüzü ve İstanbul genelinde korniş, jaluzi, stor perde montajı ve değişimi hizmeti vermekteyiz.

Korniş Montajı

Korniş ister kendiniz temin edin, isterseniz biz getirelim, korniş alınmadan önce evinize veya iş yerinize gelip pencerelere uygun olarak ve isteğinize göre ölçü alıyoruz, ölçüye göre maliyetini çıkarıyoruz, yaptırmaya karar verdikten sonra montajını yapıyoruz. 

Jaluzi Nedir?

Şerit şeklinde plastik, alüminyum vb. metalardan oluşan, tül perde işlevi gören, dışarıdan bakıldığında içeriyi göstermeyen, içeriden bakıldığında dışarıyı gösteren pencere kapatma sistemidir.

Stor Perde Nedir?

Özel kumaşının bir mekanizma ile üstteki boruya sarılarak, boruya monte edilmiş zincirle yukarı-aşağı yönde çalışan perdedir.

Jaluzi ve Stor Perde Montajı

İstediğiniz modelde ve renkte jaluzi ve stor perde alamadan önce bizi arayın ölçü alalım. Kendiniz de ölçü  alabilirsiniz ancak yanlış olabilir çünkü, jaluzi ve stor perdenin pencereye uygun şekilde monte edilebilmesi için bazı ölçü kriterleri vardır. Duvara veya  tavana, monte edilebilir. Önceden korniş kullanıyorsanız kornişin sökülmesine gerek yok, özel aparatları yardımıyla kornişe monte ediyoruz.

Servis Bölgelerimiz

Beylikdüzü, Yakuplu mahalesi, Beylikdüzü Barış mahallesi, Beykent, Gürpınar, Adnan Kahveci mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Dereağzı mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, Büyükçekmece.

Bir Cevap Yazın