Beylikdüzü Tesisatçı

Beylikdüzü Tesisatçı

Kategori: TESİSAT | 0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, 5,00 puan)
Loading...

Beylikdüzü Tesisatçı olarak, Beylikdüzü ve çevresinde tesisat, tadilat, tamirat alanında, hizmet vermekteyiz.

1996 yılında galvaniz boru tesisatıyla başladığımız tesisat mesleği, sektörün gelişmesiyle birlikte, tesisat uygulaması alanında her dönem yeni bir uygulama ve malzeme piyasaya sürülmektedir. Tesisatçı olarak, şimdiye kadar uyguladığımız: Galvaniz boru, çelik boru, PP-R boru, folyolu boru, kompozit boru, mobil tesisat(pex boru), pik boru, yivli boru, kangal boru, korigre boru ve daha birçok uygulama ile tecrübemizi günden güne katlayarak tesisat alanında müşterilerimize en uygun çözümler sunmaya çalışıyoruz.

Beylikdüzü Tesisatçı Servis Talebi 

İletişim Formu – Telefon: 0212 855 2740 – E-posta:

HİZMETLERİMİZ

SIHHİ TESİSAT

Bina içi temiz su tesisatı, atık su tesisatı; uygulama, tamirat ve yenileme hizmeti sunuyoruz. Konut, işyeri, okul, avm, hastane gibi alanlara, proje ve kullanıma göre: Duvardan tesisat, zeminden tesisat, tavandan tesisat, gibi farklı tesisat uygulamalarından uygun olanı belirleyerek uyguluyoruz.

Su Tesisat Arızaları

Temiz su kaçağını tesbit ettikten sonra tamir ediyoruz. Fayans veya kale bodur kırılması gerekiyorsa, kırılan fayans veya kale bodurun tadilatını yapıp teslim ediyoruz.

Su Sayacı Montajı ve Tamiri

Beylikdüzü Tesisatçı

Su sayaçlarında meydana gelen, okumama, fazla okuma, saatin kendi kendine dönmesi, sayaç vanalarının kapatmaması gibi durumlarda tamir ve değişim hizmetleri veriyoruz.

İski yönetmeliğine göre: Su sayaçlarının düzenli bir şekilde okunarak kayıp-kaçakların önüne geçilmesi için sayaçların dışarıda olması ve belirli standartlardaki kutu veya pano ile muhafaza edilmesi gerekmektedir. 

Beylikdüzü tesisatçı olarak su sayaçlarının dışarıya alınması, ortak kullanılan sayaçların ayrılması işlemlerini İSKİ yönetmeliği ve tesisat standartlarına göre garantili olarak yapıyoruz.

KALORİFER TESİSATI

Konut, işyeri, okul, avm, hastane gibi alanlara, proje ve kullanıma göre: Sıva üstü tesisat, sıva altı tesisat, mobil tesisat(pex boru), tesisat çeşitlerinden uygun olanı belirleyerek uyguluyoruz.

Kalorifer Tesisatı Arızaları

Peteklerini havasını alma, reglaj ayarı yapma, vana değişimi, pex boru tamiri, kollektör tamiri.

Kombi Montajı, Radyatör Montajı

Tesisatın gelişmesiyle birlikte birçok modelde farklı bağlantı tipinde radyatör(petek) piyasaya sürülmektedir. İsteğinize ve bütçenize uygun olan dekoratif ve standart panel radyatörün bağlantı tipine göre uygulama yapıyoruz.

Doğalgaz tesisat uygulamalarımız, kolon ve iç tesisat olmak üzere İGDAŞ’ ın yönetmeliğine göre yapılmaktadır.

MEKANİK TESİSAT

Yangın dolabı tesisatı, sprink tesisatı, hava tesisatı, doğalgaz tesisatı, pik boru tesisatı uygulamaları yapıyoruz.

Vitrifiye Montajı 

 • Klozet Lavabo Montajı
 • Banyo Dolabı Montajı
 • Ayna Takımı Montajı

Gömme Rezervuar Montajı ve Tamiri

 • Gömme rezervuar arızaları genelde iç takım ve stop vanalarından kaynaklanır.
 • Stop vana arızalarını iki şekilde yapıyoruz. Birincisinde fayans kırılıp stop vana değiştiriyoruz ve kırdığımız fayansı da değiştiriyoruz. Bu yöntem zaman alıcı ve maliyetlidir.
 • İkinci yöntemde ise stop vananın başlığını söküp vanayı iptal ediyoruz, yerine taharet musluğu takılıyoruz.
 • Rezervuar İçtakımı Tamiri ve Montajı

Musluk Batarya Montajı ve Tamiri

 • Musluk Batarya Contası Değiştirme
 • Batarya Yuvası Değiştirme
 • Kartuş Değiştirme
 • Batarya ve Klozet Flex Hortumları Değiştirme

Korniş, Jaluzi Montajı

Korniş veya Jaluziyi ister kendiniz temin edin, isterseniz biz getirelim, korniş veya jaluzi alınmadan önce evinize veya iş yerinize gelip pencerelere uygun olarak ve isteğinize göre ölçü alıyoruz, ölçüye göre maliyetini çıkarıyoruz, yaptırmaya karar verdikten sonra montajını yapıyoruz. 

ÇATI TAMİRİ

Çatı tamiri, çatı aktarma, yağmur oluğu, yağmur boru inişi vb. çatı ile ilgili her türlü tamirat ve yenileme hizmeti sunuyoruz.

Servis Bölgelerimiz

Beylikdüzü, Barış mahallesi, Beylikdüzü Beykent, Gürpınar mahallesi, Yakuplu, Adnan Kahveci mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Dereağzı mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, Büyükçekmece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir