Üniversal Gömme Rezervuar

Tüm Markalar İçin Üniversal Gömme Rezervuar Değişim Kiti

Kategori: MONTAJ, VİTRİFİYE MONTAJI | 0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, 5,00 puan)
Loading...

TEMA SIAMP Üniversal Gömme Rezervuar Değişim Kiti

Piyasada 25 den fazla gömme rezervuar markası üretilip satışa sunuluyor, bu markalar da kendi içinde modellere ayrılıyor. Bazı modeller üretimden ve satıştan kalkmış durumda. Bu sorun; her markaya uyumlu, sade ve dayanıklı bir ürün olan Üniversal Gömme Rezervuar  Değişim Kiti ile çözüme kavuşmuştur.

Gömme rezervuarların; Kumanda paneli, boşaltma grubu, koruyucu kapak, köprü, çerçeve, çengel, çengel kilidi… Gibi bir çok parçası mevcuttur ve her markanın tasarımı, çalışma mekanizması birbirinden farklı olduğu için, hiçbir markanın parçaları birbirine uymaz.  Bazı markaların bütün parçaları servislerde veya nalburlarda bulunabildiği gibi bazı markaların tüm parçalarını bulmak oldukça zor bulunsa da fiyatları çok yüksek.

Parçası bulunan gömme rezervuarların tamiri yapılabiliyor. Parçası bulunamayan gömme rezervuarlar için ve toplu kullanım alanlarında vandalizme(kötü kullanıma) karşı  bu ürünü öneriyoruz.

Tema ve Sıamp firmalarının ortak ürettiği Üniversal Gömme Rezervuar Değişim Kiti: Her markaya uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş, montajı kolay, sade ve dayanıklı bir üründür.

Değişim Kitinin Test Edildiği Markalar: Serel, Sıamp, Valsır, Olıver, Vitra, Grez, İdevit, NKP, Japar, Visam, Creavit. Markaları üretici firma tarafından test edilmiştir. ÜSO ve farklı birkaç markayı da ben test ettim uyumlu olarak çalışıyor.

Üniversal Değişim Kiti Özellikleri

1. Dış koruma özellikli buton

2. 304 paslanmaz çelik gövde

3. Toplu kullanım için uygundur

4. Uzun ömürlüdür

5. 8 cm ve 12 cm tüm gömme rezervuarlara uyumludur

6. Sade ve basit tasarımlı olduğu için montajı kolaydır. Sifon, kapak ve butondan oluşur. Diğer gömme rezervuarlar ortalama 20 parçadan oluştuğu için montajı zor ve arıza verme riski daha fazladır.

7. Parlak krom, mat saten, altın olmak üzere 3 farklı kapak modeli mevcut

8. 200 mm * 280, 210 mm * 360 olmak üzere 2 farklı kapak ölçüsü mevcut

Gömme Rezervuar Üniversal Değişim Kiti Nerelerde Kullanılır.

Evlerde, iş yerlerinde, AVMlerde, Otellerde, Kafelerde, Umumi tuvaletlerde, Okullarda vs. Toplu kullanım alanlarında vandalizmden(kötü kullanım) ötürü dayanıklı ve sade olduğu için tavsiye edilir.

Üniversal Değişim Kiti Montajı

Üniversal Değişim Kiti Örnek Uygulamalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir